Про нас

Агентство з підбору персоналу «ARBEITEN» надає кваліфіковану допомогу людям, які шукають роботу закордоном. Наші спеціалісти допоможуть вам працевлаштуватися в Польщі, Чехії, Литві, Естонії та багатьох інших країнах Європи.

Перелік вакансій для роботи закордоном постійно оновлюється. Агентство працює тільки з перевіреними роботодавцями, які гарантують виплату заробітної плати та забезпечують комфортні умови проживання.

Підготовка повного пакету документів для роботи закордоном, отримання робочої візи, робота за біометричними паспортами – ми забезпечуємо весь спектр послуг.

Агентство з підбору персоналу «ARBEITEN» дбає про вашу безпеку. Ми відстежуємо і контролюємо кожен етап вашого працевлаштування. Компанія підтримує постійний зв'язок зі своїми клієнтами, сприяючи у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з працевлаштуванням. Довозимо до місця роботи і допомагаємо облаштуватися.

Ми не беремо комісії з зарплати! Оплата послуг здійснюється згідно з договором.

Агентство допоможе знайти роботу за кордоном для чоловіків, жінок та сімейних пар працездатного віку (18-60 років). Постійно поповнюється перелік вакансій для працевлаштування без кваліфікації в Польщі, Чехії, Естонії, Литві та інших країнах. Є вигідні пропозиції роботи в Європі для фахівців різних напрямків.

Компанія «Арбайтен» гарантує офіційне працевлаштування закордоном, згідно із законодавством країни-роботодавця. Допоможемо у отриманні піврічних і річних запрошень на роботу. Звернувшись до нас, ви матимете повну візову підтримку, супровід і контроль. Ми ГАРАНТУЄМО отримання візи (за відсутності у клієнта кримінального минулого та відміток про депортацію у паспорті).

Агентство з підбору персоналу ARBEITEN запрошує до співпраці людей з будь-яких регіонів України, насамперед з Волинської області. Якщо ми обіцяємо вам роботу – ви її гарантовано отримуєте!

Шукаєте роботу за контрактом в Польщі? Потрібна робоча карта в Чехії чи шенгенська робоча віза? Хочете працевлаштуватися в Європі? Агентство з підбору персоналу ARBEITEN допоможе знайти роботу закордоном, яка повністю задовольнить ваші запити. Первинна консультація безкоштовна! Звертайтеся у компанію «Арбайтен» і невдовзі ви працюватимете на омріяній роботі!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Робота в Польщі, Чехії, Литві, робота за кордоном для чоловіків, робота для жінок за кордоном
(основний офіс)

43016, Україна, Волинська, Луцьк, вул. Ковельська, будинок 22, офіс 411
  • +38 (066) 486-91-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create