Агентство з працевлаштування за кордоном (Луцьк): обираємо професіоналів

Все більше українських громадян прагнуть працевлаштуватися за кордоном, де і платять краще, і перспективи реальніші. Проте самостійно знайти роботу в іншій країні виходить далеко не у всіх. Та й оформлення необхідних документів – справа непроста і марудна. Допомогу у таких випадках пропонують агентства з працевлаштування за кордоном.

Багато українців, навчених гірким досвідом, бояться, що їх обдурять, «розведуть» на гроші й замість вигідної роботи залишать ні з чим. Справді, на бажанні виїхати за кордон спекулює чимало недобросовісних організацій. Тому, звертаючись за допомогою до посередників, краще добре все перевірити. Отже, на що звернути увагу?

Перш за все, агентство з працевлаштування за кордоном зобов'язане мати ліцензію, видану Міністерством соціальної політики України. Такий документ має бути представлений в офісі компанії і наданий за першою вимогою клієнта. Повний перелік ліцензіатів можна знайти на сайті Міністерства. Зверніть увагу на термін дії документа. Окрім ліцензії, фірма-посередник повинна мати свідоцтво про державну реєстрацію і договір з іноземним роботодавцем.

Солідне агентство завжди на зв'язку зі своїми клієнтами: є постійний офіс і телефони (бажано кількох операторів).

Агентство з працевлаштування за кордоном повинне надати шукачу максимум інформації про роботу: умови, термін, зарплата та інші нюанси. Пам'ятайте, ви маєте право отримати повну інформацію про роботодавця, а фірма-посередник за жодних умов не може вам у цьому відмовити.

Ознакою, що тут всерйоз займуться вашим працевлаштуванням, є ретельна співбесіда: вас обов'язково розпитають, що ви вмієте, що знаєте, а що в жодному разі не будете робити. Фірма-посередник зацікавлена, щоб вас взяли на роботу і ви працювали там максимально довго.

Для роботи в країнах ЄС потрібна робоча віза (виняток – Польща і Угорщина, де можна влаштуватися за біометричним паспортом). У хороших агентствах на цей аспект звертають особливу увагу.

Уважно читайте договір на надання посередницьких послуг, там мають бути чітко прописані умови співпраці. І не соромтеся запитувати: професійні і компетентні співробітники дадуть детальні відповіді на всі ваші запитання.

Надійні агентства дбають про безпеку своїх клієнтів, відстежуючи і контролюючи кожен етап працевлаштування. Вони завжди на зв'язку і готові допомогти.

Звернувшись до професійної і серйозної фірми-посередника, ви вирішите левову частку питань щодо працевлаштування закордоном і гарантовано отримаєте бажану роботу. Тільки обирайте правильно і з розумом.

Цікавить робота за кордоном для чоловіків, жінок чи сімейних пар? Хочете оформити робочу польську візу чи шенгенську робочу візу? Вам допоможе агентство з підбору персоналу «ARBEITEN». Первинна консультація безкоштовна!