Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
manulyakserg October 17, 2018 9:31 pm I recommend
 
Advantages: Ответственно относятся к своей работе
Commentary: Спасибо большое Вани за количество проделанной работы и быстродействием фирмы.Мне очень понравилось с ними работать )))))
0
 
haker1985 August 24, 2018 8:37 pm I recommend
 
Advantages: Відповідпльність до роботи і лояльність до клієнта. Особо хотів би подякувати Івану за підвбрану ваканцію.
Commentary: Хороша компанія по пошуку роботи. Все шо описують і розказують є дійсним. Працівники самі працювали за кордоном тому про ваканції і побит знають багато.
0
 
Катя Буча July 02, 2018 9:37 am I recommend
 
Advantages: Очень ответственная фирма, всегда на связи, в любой ситуации на стороне своих клиентов! Рекомендуем!!!
Commentary: Спасибо большое Анне и Ивану, за быстрый подбор вакансий.
По периезду на место, встретили и поселили.
Условия проживания просто класс, в комнате 2-3человека, чисто и комфортно.
Работа на мебельной фурнитуре средней сложности, навыков не надо, график не стабильный плавающие выходные. ЗП два раза в месяц. С мастером смены легко и просто в работе, украинцев ценят.
Рекомендуем эту фирму.
0
 
Ігор Фесянов June 08, 2018 9:46 am I recommend
 
Commentary: З Іваном працюю вже другий рік . Швидко та якісно зробив всі потрібні документи , і підібрав хорошу роботу. На якій вже другий рік поспіль.Всім знайомим які хочуть їхати особливо перший раз раджу ваню ,все розкаже і покаже.
0
 
dzubajulijulu March 22, 2018 2:51 pm I recommend
 
Commentary: З Иваном сотрудничаю, не первый раз, очень рекомендую, довольна работой
0
 
Саша February 16, 2018 3:58 pm I recommend
 
Commentary: Звернувся в компанію "Арбайтен" за візою, знайшов оголошення в інтернеті. Детально проконсультували по телефону, запропонували прийти на офіс. Прийшов до них з паспортами, відсканували, все розказали. Документи для візи підготували вчасно, як і домовлялися. Подав документи у візовий центр, через 10 днів забрав готову візу. Зараз планую їхати від них на роботу. Поки що всім задоволений!
0
 
Оксана February 15, 2018 11:53 am I recommend
 
Advantages: Іван (директор фірми) - людина слова. Якщо пообіцяв роботу, робота буде. Не обіцяє золоті гори, зате реально працевлаштовує і допомагає з документами.
Commentary: Вже не перший раз їжджу від цієї фірми на роботу. Минулого року працювала в Польщі разом з чоловіком на автозаводі: роботу дали, житлом забезпечили, зарплату заплатили, як і обіцяли. Цього року хотілося попрацювати десь далі, запропонували вакансію для сімейних пар на меблеву фабрику в Чехії. Ми в принципі довго не думали, бо вже раз від них їздили, все було ок, тому погодились. Другий місяць тут працюємо, зарплату виплачують до копійки, роботи вистачає, годин багато. Житло непогане, мешкаємо ще з однією сімейною парою в кімнаті. Загалом все влаштовує, роботою дуже задоволені. В Україні, нажаль, таких грошей не заробиш...
0
 
Денис January 26, 2018 7:37 pm I recommend
 
Commentary: Реально працевлаштовують! Все офіційно, показують всі документи. Вже кілька моїх знайомих знайшли роботу через Арбайтен. Мені дуже допомогли з документами і взагалі ставлення до клієнтів дуже хороше.
0
 
Іван January 26, 2018 5:09 pm
 
Commentary: Вирішив їхати на заробітки за кордон. Довго шукав куди. Так нічого і не знайшов. В Арбайтені показали багато варіантів роботи, вибрав що подобалося. Зараз роблю документи.
0
 
Гість January 25, 2018 5:18 pm I recommend
 
Advantages: Хороше ставлення до клієнтів.
Commentary: Довго і нудно збирався виробляти візу в Польщу, не знав, з чого почати. Порадили звернутися в Абрайтен, розказали, що до чого, практично за руку завели. Дякую!
0
 
Гість January 24, 2018 10:02 pm I recommend
 
Advantages: Багато інформації
Drawbacks: Немає
Commentary: Багато вакансій, є з чого вибрати. Подобається, що розказують все про роботодавця. Готую документи, буду пробувати влаштуватися в Польщі.
0
 
Гість January 23, 2018 8:23 pm I recommend
 
Advantages: Дуже хороше відношення до клієнтів, детально все розказують.
Drawbacks: Поки не бачу.
Commentary: Дуже задоволена, як консультують по телефону. Все розповіли, пояснили, сказали, які документи потрібні. Роботу за кордоном шукаю вперше, тому для мене відношення і професійність дуже важливі. Запропонували мені кілька вакансій, буду вирішувати.
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

On-site search

Search

Contacts

Агенство з підбору персоналу ARBEITEN: робоча шенгенська віза, робоча віза для українців
(main office)

43016, Ukraine, Volyn region, Луцьк, вул. Ковельська, 22, office 411
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create