Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
vitakorzan сегодня в 15:27 Рекомендую
 
Недостатки: Немає
Комментарий: Велике Дякую, за таку гарну роботу і консультацію, вже не перший раз я звертаюся через цю фірму! Всім рекомендую звертатися на "АРБАЙТЕН"
0
 
Артем Лиман 20 августа 2019 в 18:29 Рекомендую
 
Достоинства: Швидко знайдуть вакансії під ваші побажання.
Недостатки: Немає
Комментарий: Двічі їздили від цього агенства.Те,що обіцяли так і було.Анна завжди на зв'язку.Оперативно знаходила вакансії.Рекомендую.
0
 
kateryna pud 02 мая 2019 в 11:18 Рекомендую
 
Комментарий: Дякуємо за таку роботу, вся інформація, сроки, поради та інше від супер робітників, все своєчасно і доброякісно!!! Звертайтесь, не пошкодуєте.
0
 
oli4ka77olia 29 марта 2019 в 10:49 Рекомендую
 
Достоинства: Вся інформація про роботу абсолютно правдива. Отримала прості людські поради, які дуже знадобились в подальшому. Дуже вдячна їм за допомогу.
Комментарий: Дуже задоволена, що звернулась саме в це агенство! Довго вибирала, відважувалась поїхати на роботу за кордон. Багато обдзвонила номерів і натрапила на номер Анни з цього агенства. Отримала дуже чітку і корисну інформацію. Я довірилась цим професіоналам і не пошкодувала. Роботодавець виявився дуже хороший і надійних, з виплатою зарплати проблем не було.
0
 
Serhii Panashchuk 05 марта 2019 в 14:15 Рекомендую
 
Достоинства: Швидка,якісна робота.Абсолютно вичерпна і чесна інформація щодо вакансій.
Недостатки: НЕМАЄ.
Комментарий: Коли вирішив поїхати на роботу за кордон,звернувся до Arbeiten.Уважно вислухавши,Аня надала повну і вичерпну інформацію про роботу,умови отримання візи і.т.д.Коли віза була готова,Іван розказав,які вакансії є актуальні.Коли я вибрав вакансію,була надана повна інформація по даній роботі.Транспорт до місця роботи також підібрали в Arbeiten.Щодо роботи,все,що було сказано в офісі,так і було.Буду звертатися до Івана і Ані обов´язково.Рекомендую всім,хто шукає роботу за кордоном.
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Поиск по сайту

Искать

Контакты

Работа в Польше, Чехии, Литве, работа за рубежом для мужчин, работа для женщин за рубежом
(основной офис)

43016, Украина, Волынская, Луцк, ул.Ковельская, дом 22, офис 411
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create